Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 43m2 VO NOVA ZGRADA VO AERODROM

47 300 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 28 Mar 14:39 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
AERODROM NOV STAN 48m2 SO SPALNA 1 KAT 51 000 EUR
LUKSUZNA KUKA  OD 360m2 VO ZDANEC 330 000 EUR
Prodazba na stan vo Kisela Voda 54 000 EUR
STAN ZA KANCELARII VO AERODROM 280 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava stan vo nova zgrada vo Aerodrom, pozadi Tobako 2.

Karakteristiki:
- Povrsina: 43m2
- Broj na spalni : 1
- Kat: 5
- Orientacija: istok-jug, nakaj vodno
- Cena: 47 300e
Shifra: 9722

Kontakt: 078/411-653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN  STAN VO CENTAR 300 EUR
Odlicen nov stan od 62m2 K Voda 2 spalni 68 000 EUR
STAN VO KARPOS 3 43m2 36 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 1 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information