Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Crnice vo blizina na Simpo

98 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 14 Mar 12:13 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
EKSKLUZIVNO CELA ZGRADA  NA PRODAZBA  VLAE 43 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 200 ЕУР
NOV STAN 65M2 NA NAJUBAVA LOKACIJA KAPISTEC 81 250 ЕУР
LUTRA GRCIJA NOVA  KUKA  SO POGLED NA MORE  140m2 270 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Location
Skopje
Vo Crnice se prodava stan od 103m2 vo po nova zgrada na prv kat so parno,lift.Stanot e so dve spalni,vc,banja,utiliti,salon,balkon.Cena-950e/m2 Sifra1324
Broevi za kontakt:070/346842 078/411653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
ODLICNA NOVA KUKA 410m2 DRZAVNA DOLNO VODNO 360 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA 200 ЕУР
NOVI STANOVI VO AERODROM 39 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information