Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN OD 35M2 VO CENTAR

1 250 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 27 Nov 16:36 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Odlicen stan 104m2 vo Novo Lisice 99 000 ЕУР
POVOLNO 59m2 vo K VODA 43 900 ЕУР
Kuka vo Lisice od 73m2 -
Povolen i komforen stan vo Centar 165 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продава гарсонера во центар
станот е со една соба но има можност да се прегради во двособен. со сите услови
Цената е 1250 евра по метар квадратен

Влатко 078 339 361
Шифра 24430
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 400 ЕУР
Nov stan vo Aerodrom 63 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO OD 45M2 200 ЕУР
SE IZAVA NAJLUKSUZNIOT STAN VO VLAE 1 200 ЕУР
To the top