Published: May 06 2022 05:39

Stan vo Centar na ulica Maksim Gorki

EUR

Published: May 06 05:39
Views: 1625
Реновиран вдлабински пред 4 години со нови инсталации, нови подови и ѕидови, инсталации за подно греење.
На 3ти спрат, има погледи на 4 страни.
Станот е 5то собен 110м²:
1. Дневна + трапезарија со тераса
2. Спална соба
3. Детска соба
4. Кујна
5. Бања
6. Работна просторија со тераса
7. Тоалет
8. Остава
Поседува дополнително:
9. Таванска просторија (две соби, со потенциал за дуплекс)
10. Подрум
Паркинг место:
- Приватно паркинг место

Приватен тел. бр за заинтересирани: 070 446 193
e-mail: enisbuqiarhitekt@gmail.com
БУЌИ ЕНИС (сопственик, имотен лист)
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information