Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO GORCE PETROV

42 000 EUR

Company advertisement For sale by: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 May 11:40 Log into the company to make changes
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CENTAR 72 500 ЕУР
3 soben stan vo Vlae 56 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 489M2 VO TAFTALIDZE 1 -
Nov 4soben stan vo Crnice 120 000 ЕУР
From
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ХАЛК БАНКА СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 51М2,НА МАНСАРДА 3/3 КАТ, 2007 ГРАДБА, ОРИЕНТИРАН И/З,СО ИЛ. Ш.5243
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 41 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO NOVOSELSKI PAT 49 000 ЕУР
SE IZDAVA I PRODAVA DUKAN VO KARPOS 4 300 ЕУР
 3 SOBEN STAN VO KISELA VODA 59 000 ЕУР
To the top