Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KISELA VODA

50 000 EUR

Company advertisement For sale by: ВИКТОРИЈА СТИЛ 18 Oct 09:50 Log into the company to make changes
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
GARSONJERA OD 39M2 VO CENTAR 46 000 EUR
Epten povolna cena za Kapistec 58 500 EUR
3 soben stan vo Centar 66 000 EUR
STAN VO NOVO LISICE 61 500 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
ВО КИСЕЛА ВОДА ВО БЛИЗИНА НА ОУ. СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОИПОЛСОБЕН СТАН СО КЛАСИЧЕН РАСПОРЕД СО МОЖНОСТ ЗА АДАПТИРАЊЕ И ИЗВЕДБА НА УШТЕ ЕДНА СПАЛНА СОБА (ДЕТСКА) ОД 60 М2 СТАНБЕНА +ТЕРАСА , НА ПР/8 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО,ПОДРУМ , РЕНОВИРАНО КУПАТИЛО. ВЕДНАШ ВСЕЛИВ, СО ИЛ. Ш.6457
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
PLAC ZA INDUSTRISKI OBJEKT VO MOMIN POTOK 300 000 EUR
4 soben nov stan od 93m2 vo Bardovci 78 000 EUR
3 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 60 000 EUR
NOVOGRADBA VO TAFTALIGE 1 67 850 EUR
To the top