Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE OD 59M2

65 000 EUR

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 Sep 13:58 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Brand New modern apartment for rent in the Center 0 МКД
DVOSOBEN STAN VO KOZLE KOMPLETNO OPREMEN 0 МКД
Stan za izdavanje na Vodno Soravia 116m2 0 МКД
Luksuzen stan na Vodno 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
шифра. 23537

Се продава двособен стан во нова градба во Козле. Станот е на високо приземје од 59 м2. со тераса, западно орјентиран, со сопствено парно на струја.

Цена. 65 000 Евра

Code. 23537

Two bedroom apartment for sale in Kozle. The apartment is on a high ground floor of 59 m2. With a terrace, west oriented, heating is on electricity .

Price. 65 000 Euro

Real estate -Astoria
tel. 071/236-787
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/236-787, 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA TOP STAN OD 80m2 VO TAFTALIDZE 1 0 МКД
Ubav prostran stan vo Kapistec od 180 m2 0 МКД
Stan vo Debar Malo so 3 spalni 0 МКД
SE IZDAVA KAT OD KUKA VO TRNODOL 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information