Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE RENOVIRAN KOMPLET

46 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 01 Sep 16:55 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
DELOVEN OBJEKT NOVA GRADBA SO 2 APARTMANI 999 000 ЕУР
Se iznajmuva opremen Kancelariski prostor Kaj Mida 300 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 31 000 ЕУР
NOV STAN ZAVRSNA FAZA VO TAFTALIGJE  52m2 52 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Stan od 41m2 na 2 kat komplet renoviran,nova strujna i vodovodna instalacija, bez terasa, so spalna,ostava vgraena kujna bez frizider i masina za sadvi, vo dnevnata klima, i plakar vo spalnata soba.
Cena-46000e
sifra...17547
Broj za kontakt;070 346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
STAN VO VLAE 38 000 ЕУР
KUKA 150m2 VO SONJE 65 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO TAFTALIGE 1 500 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 76m2 AERODROM SO 2SPALNI 84 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information