Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Micurin

Company advertisement For sale by: Abc Dom 21 Nov 11:57 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
3/3637 Se prodava stan vo Micurin 52m2, dvosoben,3kat,parno,2003god.balkon.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
To the top