Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Novo Lisice na 2ri kat

75 000 EUR

Company advertisement For sale by: Идеал хаус 12 Dec 14:27 Log into the company to make changes
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат со вкупна површина од 90м2 со две спални, две купатила, 2 тераси, дневна и кујна + подрум.
Цена: 75.000Е
Идеал хаус
Агенција за недвижен имот
Visit our store page
Show on the map
070238452
Идеал хаус
070238452
Leaflet
To the top