Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Novo Lisice od 66m2 na 2ri kat

57 000 EUR

Company advertisement For sale by: Идеал хаус 12 Dec 14:32 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат од 66 м2 со две спални, и вградени плакари во ходникот. Има парно.
Цена: 57.000Е
Идеал хаус
Агенција за недвижен имот
Visit our store page
Show on the map
070238452
Идеал хаус
070238452
Leaflet
To the top