Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo gardba vo Centar

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nov 17:13 Log into the company to make changes
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN PRAZEN ILI OPREMEN 250 ЕУР
MNOGU UBAV STAN VO KISELA VODA CESMA -
Renoviran stan na vtori kat vo Karpos 3 53 800 ЕУР
MNOGU UBAVA KUKA VO T POLE 150 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се продаваат станови во градба позади Универзална сала , 12 стана, по два стана на кат од 81м2 и 89м2 , со две спални, дневна, кујна, трпезарија, купатило, вц, балкони .Подземни гаражи со теретен лифт . Вселиви 2019


е.б.10704
Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
To the top