Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TRISOBEN STAN CENTAR BUNJAKOVEC KAJ SPECIJAL

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 28 Jan 11:17 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Location
Skopje
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР-БУЊАКОВЕЦ КАЈ ПЕКАРА СПЕЦИЈАЛ.СТАНОТ Е 53М2 +8 М2 ПОДРУМ + ТЕРАСА.НА 4/6 КАТ ,ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ.ДВА СТАНА НА КАТ.
СТАНОТ НЕ Е РЕНОВИРАН СМЕНЕТИ СЕ САМО ПРОЗОРИ СО НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ.
ЦЕНА 59000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 4223
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top