Company ad Published: Aug 03 2022 04:08

Trosoben namesten stan od 84m2 na Vodno

EUR

Published: Aug 03 04:08
Views: 8143
Се продава стан во Скопје на Водно од 84м2, на приземје со имотен лист, веднаш вселив, комплетно наместен над Турска Амбасада

Контакт телефон 071 276 644
Пон-петок 09-17ч/Сабота од 10-15ч
Link description

UNICON

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. 
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.

Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. 
За нас секој клиент е посебен.
Tetovo 071276644 http://unicon.mk/

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information