Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN NOV CRNICE EXSKLUZIVNO

62 500 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 20 Mar 13:36 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
CENTAR UNIVERZALNA TROSOBEN 2000 GOD GRADBA 1 061 EUR
STAN OD 87m2 SO 4 SPALNI SOBI VO KOZLE  75 000 EUR
NASKORO ELITEN STANBENO DELOVEN KOMPLEKS SOPISTE -
NEW AND MODERN APARTMENT FOR RENT IN AERODROM!!!! 400 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Se prodava trosoben stan novogradba na vtor kat, so povrsina od 61m2-vednas vseliv, na odlicna lokacija so prekrasen pogled. Cenata e so platen danok i parking prostor.Kontakt Zaklina 078/300-583
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
To the top