Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan 72m2 vo Kisela Voda

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 Feb 15:18 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
На само 5мин.од центар, се продава трособен стан на 3кат со лифт.Дневна со кујна (природна вентилација) и трпезарија, две спални, гостинско вц ,купатило и тераса. северозападна ориентација.

шифра:368
контакт: Благоја 076/355-221
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top