Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Centar Debar Maalo

Company advertisement. For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 Dec 12:33 Log into the company to make changes
Price:

-

Number of rooms: 3
Address: 29 Ноември
Area: 81 m2
About the Residence: Balcony / Terrace, Stove / Fireplace, Elevator, Ground floor, Parking Space / Garage, Loft, New construction, Renovated, Furnished, Basement, Interphone, Duplex
Location: Skopje
Се продава 3-собен стан во Дебар Маало , во близина на Генерал Штаб од 81м2 со две спални, дневна со кујна и трпезарија, гостински тоалет, купатило, градба 2014 год., на 4-ти кат , со лифт, прекрасна местоположба и отворен поглед .
ш.1685
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
There are no visited ads
To the top