Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KOZLE 71m2

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 30 Aug 11:20 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
Агенција Божиноски Недвижности продава трособен стан во Козле, убава локација за семејно домување. Стан градба од 2014 година, од 71m2, на 3-кат од 3 без лифт, со мали косини, има дневна со кујна, две спални соби, тоалет и остава. Ориентација Северо-Западна.
Цена: 1000 евра од m2, Паркинг 250 евра од m2
Шифра:5631
Контакт: Влатко 076/355-224
[email protected]
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
To the top