Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VOENA ZGRADA/KAPISTEC 92m2

92 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 10 May 14:39 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN 55 M2 KATOLICKA 57 500 ЕУР
SE IZDAVA KISELA VODA 3-SOBEN STAN 58M2 SO BALKON 200 ЕУР
CENTAR UNIVERZALNA TROSOBEN 2000 GOD GRADBA 1 061 ЕУР
SE IZNAJMUVA STROG CENTAR SPROTI SOBRANIE 57 M2 !! 240 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC,VOENA ZGRADA.
STANOT E VO POVRSINA OD 92 M2,1 KAT,POZICIONIRAN ISTOK/ZAPAD.
STANOT POSEDUVA KLASICEN RASPORED,IZDVOENA KUJNA,DNEVNA, 2 SPALNI SOBI,GOLEM BALKON,POMOSNO WC, GOLEMA BANJA.
STANOT NUDI POVEKE OPCII ZA TRANSFORMIRANJE NA ISTIOT.
LICE ZA KONTAKT SLAVKO 075/282-969
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
EDNOSOBEN STAN ZA IZNAJMUVANJE KAJ UNIVERZALNA 180 ЕУР
VOENA ZGRADA POZADI MC DONALDS JUZNA STRANA 80 M2 67 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN VLAE NA MIRNA LOKACIJA 45m2 -
STAN VO CENTAR 52 M2  1 KAT SO GARAZA DO KLINICKI 62 000 ЕУР
To the top