Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING 31M2 STAN VO SITY GARDEN

40 000 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 04 Jun 14:58 Log into the company to make changes
 URBAN LIVING
Se izdava 3 Sob PREKRASEN STAN KOMPLEKS SORAVIJA 1 350 EUR
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STANCE VO CENTAR 200 EUR
Nov nevselen stan od 70m2 vo Aerodrom 76 500 EUR
EKSKLUZIVNI  STANOVI VO NOVOGRADBA VO KARPOS 3 1 150 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava stan 31m2 vo Sity Garden na osmi kat so lift,centralno greenje,juzna orentacija.Stanot ima dnevna so kujna ,toalet,terasa.

SIFRA;D448

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
URBAN LIVING STAN VO PRIPO OD 32M2 27 500 EUR
Se izdava luksuzen stan vo Crnice sproti MVR 500 EUR
Se izdava nov stan vo blizina na Grand Prestiz 350 EUR
PRAZEN TROSOBEN STAN 70m2 KAJ MLECEN TAFTALIDZE 0 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information