Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING PREKRASEN STAN AVTOKOMANDA

67 000 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 03 Jun 11:39 Log into the company to make changes
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO NOVO LISICE 9 500 МКД
EKSKLUZIVNA PONUDA NOV STAN 69m2  OKTA KARPOS 3 83 000 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA NOV STAN VO HROM 50 000 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA PRAZNA KUKA NA VODNO 2 200 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se prodava stan 81m2 vo Avtokomanda ,na prizemje so letna bavca,pokriena so nastresnica,renoviran so parno.Stanot ima dva vleza,dnevna so kujna i trpezarija,tri spalni,toalet.

SIFRA;A339

SILVANA;075 222 841
NIKOLAJ;078 349 959
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
 URBAN LIVING
SE IZDAVA ODLICEN 3SOBEN NAMESTEN STAN KARSI SIMPO 380 ЕУР
Урбан ливинг продава 4 собен стан во Џевахир 102 000 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava nov nevselen stan vo Centar 290 ЕУР
Urban Living izdava prazen renoviran deloven stan 240 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information