Македонски | Shqip | English |

VIKEND PROMOCIJA STAN38m2 SO BALKON VO NOVO LISICE

Company advertisement. For sale by: Агенција за недвижности ЕКСТРА ДОМ 08 Jun 20:01 Log into the company to make changes
Price:

32 900 EUR

Number of rooms: 1
Area: 38 m2
Location: Skopje
Se prodava ednosoben stan 38m2 so spalna soba vo Novo Lisice so balkon na 7-mi kat vo Reonski centar.
Shifra: 2998
Cena: 32900 evra
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EKSTRA DOM
Kontakt: ☎️ 070274450
✉️ [email protected]
➡️ FB strana: Ekstra dom-Agencija za nedviznosti ✔️
Се продава еднособен стан 38м2 со спална соба во Ново Лисиче со балкон на 7-ми кат во Реонски центар.
Шифра: 2998
Цена: 32900 евра
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ЕКСТРА ДОМ
Контакт: ☎️ 070274450
✉️ e-маил: [email protected]
➡️FB страна: Ekstra dom -Agencija za nedviznosti
There are no visited ads
To the top