Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan na Plostadot vo Stip

65 000 EUR

Company advertisement For sale by: We4home.mk 11 Jan 14:03 Log into the company to make changes
Leaflet
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Renovirana i kvalitetno opremena kuka 420m2 340 ЕУР
Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар 65 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Location
Štip
apartment - штип плоштад слобода
https://we4home.mk/property/stan-plostad-stip/
Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна локација и цвста градба. Станот е со површина од 72м2, неодамна е реновиран, поставено ламинат во станот, избелено и направено со агрип. Во станот моментално се живее, што значи дека веднаш е вселив исто така е и погоден за канцелариски простории бидејки има добар распоред.
Распоред: влезен ходник, салон(предсобје), три соби и 2 купатила. Зградата е доста цврста градба со полнета циграл, автентична градба и симбол на градот. Станот е на втори спрат има излез до подкровието со скали кои се во станот. Станот е доста топол, моментално се грее само со клима, која ќе остане во станот.

We4home.mk/Plostad

Leaflet
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Namestena i super opremena kuka 85 000 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
To the top