Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Baram kompletno namesten stan za iznajmuvanje

Wanted to rent by: Goran 21 Nov 13:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Advertised by
Private
Location
Kičevo
Барам комплетно наместен стан за подолг период кој треба да ги исполнува следните услови:
Комплетно наместени и функционални со сите потребни елементи: кујна, дневна, спална и купатило.
- квадратура 45м2 или повеќе
- греење и ладење на струја
- интернет и кабловска
- можност за склучување на договор за закуп
- паркинг простор
Leaflet
To the top