Company ad Published: Aug 04 2022 11:55

Stan od 60m2 vo Kapistec

Published: Aug 04 11:55
Views: 1111
Шифра: A31534
Се продава прекрасен стан во централно градско подрачје, Капиштец во близина на КТК. Станот е на петти кат со лифт на две нивоа, од кои прво ниво 34м2 внатрешна површина, 9м2 балкон и второ ниво 16м2. На првото ниво има дневен престој со кујна, спална соба, тоалет и балкон, а на второто ниво една спална соба. Станот се продава комплетно опремен, со сите елементи и бела техника. Греењето е на градско парно греење.

Цена: 89.500 евра

Контакт: 075/292-543
info@homeart.mk
www.homeart.mk
Link description

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Visit our store page

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Show on the map

078244198

https://www.homeart.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information