Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva trosoben 60-70m2 vo Kozle Kapistec

Wanted by: atanas 29 Nov 20:30 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
Wanted
Advertised by
Private
Купувам трособен стан во Скопје со квадратура од 60-70 m2
Локација: Козле, Тафатлиџе , Капиштец, Kарпош 1, 2 и 3,
Минимални карактеристики кои станот треба да ги исполнува :
1. Две спални + дневна
2. Страна на светот југоисточна или јогозападна
3. Тараса една по можност две
4. Да не приземје или поткровје
5. Да има подрум
6. Да има гратско парно
7. Зградата да има лифт
Незабораваjте слики од станот и поволна цена 
Плаќање веднаш!
Контакт телефон: 077/552-817
Време за контакт 16:00 – 20:00
Leaflet
To the top