Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Baram stan za kupuvanje

Company advertisement Wanted by: ZlatkO 03 Feb 18:49 Log into the company to make changes
Ad type
Wanted
Advertised by
Store
Location
Skopje
Baram novo gradba. golemina 55 - 68m2 so 2 spalni sobi so slicna golemina. Vo sobata za deca da moze da se smestat 2 kreveti.
Stanot se bara vo slednive reoni:
Karpos 2,
Karpos 1,
Taftalidze 1,
kapistec,
debar malo,
crnice
ZlatkO
Дали знаете дека несоодветна инсталација може да го уништи твојот GPS ? Дали знаете дека денес секој огласувач на пазар3 изјавува дека е експрет за GPS ? --- Ние сме број 1 уште многу одамна без конкуренција ! :) --- GPS Decoding: -Тим со повеќе од 5 години искуство во електроника со GPS уреди. -Соработка со голем број на реномирани компании од Македонија -Препорачани од GPSMk.com -Сервисирани повеќе од 2000+ GPS уреди -Лиценциран софтвер -Преку 3000 задоволни клиенти низ цела Макеоднија -Број еден партнер на сите камионџии во Македонија Што нудиме: Нов софтвер и нови мапи 2011 за твојот GPS уред GPS софтвер / апликација за Android , Symbian, iPhone Српски јазик/ Српско јазично мени Лиценцирани мапи за сите GPS уреди Вградување на софтвер за следење на KAMIONI Навигација за КАМИОНИ со внесување на ширина, тежина, должина на камионот. Гаранција, доколку не сте задоволни во рок од 30 дена ги добивате парите назад. Бесплатно обновување на софтверот Бесплатна обука за користење на новиот софтвер Бесплатни совети Сервисирање во рок од 2-8 часа од превземање на уредот, 7 дена во неделата. Кои модели ги сервисираме: -- TomTom -- Igo -- MioMap - Mio Map -- Garmin Nuvi -- Navigon -- Car Navigation System -- VDO Dayton -- Becker -- Shinco -- Mustek -- Ostanati pomalku poznati marki na GPS-i Кои мапи се достапни: Albanija, Andora, Avstrija, Belorusija, Belgija, Bosna i Hercegovina, Bugarija, Hrvatska, Cheska, Danska, Estonija, Finska, Francija, Germanija, Gibraltar, Velika Britanija, Grcija, Ungarija, Irska, Italija, Latvija, Litvanija, Luksemburg, Makedonija, Monako, Crna Gora, Norveska, Polska, Portugalija, Romanija, San Marino, Srbija, Slovacka, Slovenija, Spanija, Svedska, Skopje, Svajcarija, Holandija, Vatikan. Doznaj dali ima najnovi mapi za tvojot GPS i javi mi se na 070 442 382 i 078 400 044 ili skype: linuxmk
Visit our store page
Show on the map
072 22 33 55, 078 40 00 44
http://gpsmk.com/
Leaflet
To the top