Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Zidana finska baraka gratis mebel i bela tehnika

170 000 EUR

For sale by: Danka 31 Aug 23:00 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ѕидана (со изолација) финска барака 64м² + 32м² доградба. Лепенка.
Две гаражи 40м².
Помошна просторија во дворот (шупа) 9м².
Цела парцела 307м².
2 влеза, 1 ходник, 1 кујна со трпезарија, 1 мини кујна, 1 дневен простор со трпезарија, 1 дневен простор, 3 спални со прозорци, 1 бања, 1 тоалет. Кровот е во одлична состојба. Голема тераса.
Греење: сопствено парно на струја.
Локација: Жданец, Козле. 3км од Центар.
Може да се догради кат + високо поткровје. Нема дозвола, но може да се извади.
Целиот имот и градба е внесен во имотен лист.
Цена: 170.000,оо €. Данокот плаќање на пола, и од страна на купецот и од страна на продавачот.

ГРАТИС: Голем дел од мебелот и белата техника.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information