Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo Lisice

85 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nov 17:08 Log into the company to make changes
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
IZDAVAME TRISOBEN UBAVO OPREMEN STAN KAJ UNIVERZAL 350 ЕУР
SE IZDAVA UBAVO OPREMEN DVOSOBEN STAN KAJ UNI.SALA 250 ЕУР
MNOGU UBAVA KUKA VO VLAE 300 000 ЕУР
Prazen stan vo strog Centar -
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Се продава барака во Лисиче , во близина на трговскиот центар , со плац од 300м2 со 132м2 дел за живеење , 30м2 гаража и 126м2 дворно место. Прекрасна и мирна локација и на агол е

е.б. 10697

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
To the top