Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac so baraka na Vodno

300 000 EUR

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 Nov 14:33 Log into the company to make changes
Се продава плац од 498м2, со стара барака на истиот, на прекрасна локација и прекрасен поглед на Скопје( над Државна болница).Маркицата за градба е мах изграденост 600м2, П+1+Пот, основа 200м2 . Помината е трансформација на земјиштето.
ш.4047
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
To the top