Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Baraka so dogradba vo Zdanec moze zamena

112 000 EUR

150 000 EUR

For sale by: Violeta 05 Aug 11:36 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам барака со доградба во населба Жданец (Козле) на втората улица Теодосиј Синаитски

100% Комплетни , исправни , регуларни документи

Дворно место 208м2, Стамбен простор 116м2, Вкупно 324м2

Одлична локација со маркица за градење и 100% откупено земјиште.

Идеално мирно место за живеење под падините на Водно со поглед према крстот и на само неколку километри од центарот на Скопје

Втората опција е за замена за еден или 2 помали стана во Козле, Тафталиџе или во непосредна близина на Жданец или помегу Карпош 1 до Влае со Ваша доплата

Локацијата на плацот е во центарот на Жданец (средна улица во средина)

Јавете се со Ваша понуда има простор за договор околу цената!

ТЕЛЕФОН

075-832-042

075-522-083
Violeta
075832042
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information