Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBANIZIRANO MESTO OD 1750m2 VO BITOLA

50 EUR

Company advertisement For sale by: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 Feb 18:21 Log into the company to make changes
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
ПРОДАВАМ УРБАНИЗИРАНО МЕСТО ОД 1750 М2 ВО БЛИЗИНА НА НАСЕЛБАТА КАРПОШ, ЗА ГРАДЕЊЕ НА ЗГРАДА ДО 7 СПРАТА, 70% ОД ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ДА СЕ ГРАДИ. ПРОДАВАЧОТ ГИ ВАДИ СЛЕДНИТЕ ДОКУМЕНТИ ВО СОГЛАСНОСТ СО КУПУВАЧОТ : ЗА МАРКИЦА А2 ИЛИ Г4 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР,ВО РОК ОД 3 МЕСЕЦИ.
ЦЕНА : 50 ЕВРА / 1 М2
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Visit our store page
Show on the map
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
PRAZEN STAN OD 70 M2 RENOVIRAN 36 000 EUR
DUPLEKS STAN OD 144M2 VO NOVA BITOLA 54 000 EUR
IZDAVAM NAMESTEN STAN OD 40m2 SO 1 SPALNA 100 EUR
NOV NEVSELEN STAN OD 55m2 VO BITOLA 42 000 EUR
To the top