Македонски | Shqip | English |

Plac 1860m2 vo Gevgelija

For sale by: Vangelina 28 Jan 11:08 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

-

Address: Serminska
Area: 1860 m2
Location: Gevgelija
Се продава плац во градежен реон во Серменинска на пат накај затворот Гевгелија.

Цена по договор / Контакт : 071 445 305
There are no visited ads
To the top