Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

EVTINI PLACEVI NA TIKVESKO EZERO

For sale by: Slave 10 Feb 15:31 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продаваат плацови на Тиквешко езеро , со пат , струја , на атрактивно место со поглед кон езерото.Цената не е фиксна секогаш постои можност да се договориме , вреди да се види.
Leaflet
To the top