Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Kavadarci

120 EUR

For sale by: evica 04 Feb 15:25 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Kavadarci
се продава плац во центарот на градот со површина од 273 м2 .Земјиштето е приватизирано, урбанизирано и веднаш спремно за градење.На плацот се наоѓа стара куќа. 120 евра за 1 м2.
Се продават и 2 плаца во м.в.Бели камења,со повшина од 370 м2 и 359 м2. цена 30 е за 1 м2 цената не е фиксна.моб 070 218 799.
To the top