Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Staro lozje na odlicna lokacija

12 000 EUR

For sale by: Игор 22 Oct 16:28 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам старо лозје, нива на Ул. Дисанска над стадионот во Кавадарци. Во м.в Ушите ( Види мапа -Перспективно за градежно земјиште ) со површина од 4972 м2 за 12000 евра

телефон 075 792 595 по 17 часот
Игор
075792595
To the top