Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Tri dekari lozje-odrina od sortata Misel

5 300 EUR

For sale by: Љупчо 22 Oct 14:43 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Address
Location
Kavadarci
Се продава 3 декари лозје - одрина од сортата Мишел, 6 година на род, со систем за наводнување капка по капка, груб филтер, фин филтер и дозер за дозирање на растворливи ѓубрива, во одлична состојба, без изгинати прачки.
Се наоѓа во месноста „Умата'' на 800 метри од асвалтот кај ''Лентата'' на патот за с.Ресава
Љупчо
071/721-155
To the top