Published: Jul 09 2019 09:53

PLAC VO STROG CENTAR NA KICEVO

EUR

Published: Jul 09 09:53
Views: 4
SE PRODAVA PLAC VO CENTAR NA GRADOT, SO MOZNOST ZA GRADBA NA KUKA 10×12, 3 SPRATA + POTKROVJE. MESTOTO E STROG CENTAR A SEPAK MIRNA LOKACIJA ZA ZIVEENJE. Inf :072524206, viber 070782844.
SHITET PLAC NE QENDER TE QYTETIT ME MUNDESI PER NDERTIM TE NJE SHTEPIE 10×12, ME 3 KAT DHE NENKULM, VENDI ESHTE NE QENDER TE QYTETIT I PERSHTATSHEM PER BANIM. Inf, :072524206,viber070782844.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information