Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac za Gradba na kuka

0 EUR

For sale by: Kriva Palanka 18 Aug 16:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продават три плаца во вон градежен реон површина од 500м2,вкупно, 1500м2 или пак целосно може од 1500м2, во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871,кои води за Република Бугарија исто така во тек е реализација на новиот експресен пат и жележничка на 50 метри, непосредно се наоѓа до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица, деловен објект, чиста околина блиску до центарот на градот, одалеченост од центарот до градот е 2,4км .
Цена по договор ИТНО!!!
Kriva Palanka
070316915
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information