Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 450m2 VO KUMANOVO

0 MKD

For sale by: Kole 25 Dec 02:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
СЕ ПРОДАВА одличен плац од околу 450м2 на улица Франц Розман во Куманово, ИСПОД ТВ ХАНА.

ЦЕНА поволна и во зависност од плац. Информации на 077/ 679639 и 070/444064 и на лице место.

Плацот е со чист и најнов имотен лист без никакви хипотеки. Пренос може да се направи ВЕДНАШ.

Плацот излегува на нова асфалтирана пристапна улица и е со целосна инфраструктура- струја, вода, канализација и телефон.
Има прекрасен поглед од висина спрема Автопат Е-75 или Скопје- Куманово, дел спрема патарината. Идеално место за издградба на семејни куќи за живот на чист воздух подалеку од градска врева иако се одалечени само на 10 мин одење.

За локација кликни на линк:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=109259127080195222988.00048a6b1a903f4b98bc0&t=h&z=15

SHITEN TROJE (PLLACE) ME PULLË NDËRTIMI (MARKICË) RRUGA ËSHTË ME ASFALT, UJI ME UJËSJELLËS QËNDROR, KANALIZACION DHE RRYME, RR FRANC ROZMAN (200 METRA AFЁR TV HANA)
TEL:077/ 679-639, 070/ 444-064
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information