Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac vo Romanovce

For sale by: Бранко/Мирко 11 Dec 19:55 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава нива/плац на влезот во село Романовце на патот Куманово-Романовце. Нивата /плацот е со површина од 4360м2, има систем за наводнување, а во близина е и селскиот водовод. Погодна за градба и насади. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
To the top