Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac vo selo Romanovce

For sale by: Бранко/Мирко 11 Dec 19:37 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава нива/плац во с. Романовце (две парцели со вкупна површина од 7100м2). Плацот/нивата има систем за наводнување и се наоѓа покрај пат оддалечена 1 км од Основното Училиште -центарот на селото. Погодна за градба и насади-овоштарници. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
To the top