Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac 14156 m2 pokraj avtopat

27 EUR

For sale by: Nevzat 13 Aug 18:55 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава парцела со површина од 14156 m2 има право на сопственост,во одлична локација во Куманово кон автопатот за Бугарија и има пристап директо на автопатот.Има приклучок за електрична,водна и канализациска инсталација.
ЦЕНА 27eu--m2 (цената не е фиксна)

**Парцелата може да се види тука : https://www.google.mk/maps/@42.1559983,21.7206793,132a,35y,184.25h,45t/data=!3m
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information