Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Prilep

For sale by: Ачкоска Тодорка 22 Nov 10:53 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ачкоска Тодорка
075482145
Leaflet
Се продава плац за викендичка (или друга намена) во област Маркова Чешма, Прилеп, со површина од 2 Декари.Цена по договор. Информации на телефон 075-482-145, Тодорка
Ачкоска Тодорка
075482145
Leaflet
To the top