Published: Mar 05 2022 07:19

Atraktiven plac vo Radisani od 2370m2

Published: Mar 05 07:19
Views: 13
Продавам плац во Радишани, на последна 57-ца, со прекрасен поглед и со површина од 2370 м, во градежен реон. Плацот се наоѓа покрај река од едната страна и шума од другата страна, кои што можат да се користат.
( +1500м ) Со чист имотен лист.
Цена по договор
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
13
070/589-665

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information