Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO NAS DAME GRUEV

42 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 02 Sep 10:37 Log into the company to make changes
Leaflet
КАЗА МИА - М
BARAKA VO VLAE SO IZLEZ NA TRI ULICI 85 000 ЕУР
KOMPLET OPREMEN STAN VO CENTAR 50 M2 SO PARKING !! 270 ЕУР
RENOVIRAN KOMPLET OPREMEN STAN ,54 M2 KISELA VODA 200 ЕУР
KOMFOREN STAN 1 KAT VO MICURIN 99 + 24 M2 PODRUM 0 ЕУР
Се продава празен плац во нас.Даме Груев ( со маркица за градба) на агол на 2 улици.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
SE IZDAVA KISELA VODA 3-SOBEN STAN 58M2 SO BALKON 200 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN AERODROM 103m2 ODLICEN POGLED 120 000 ЕУР
ATRAKТIVEN PLAC NA VLEZ PRED AVTOKOMANDA 35 ЕУР
KUKA DO MORSKI NAS LISICE 66m2 SO GARAZA 18m2 45 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information