Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

A2 GRADEZNA PARCELA KISELA VODA

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 Jan 14:22 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
ШИФРА: 450 Се продаваат повеќе парцели за градба со А2 маркица во Кисела Вода,парцелите се една до друга со вкупна изграденост 26.163.000м2.
Контакт тел: 077/904-349
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Visit our store page
Skopje Karpos Show on the map
078/217-300 077/904-349
https://www.urbanexclusive.eu.mk
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
To the top