Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so niva od 1500m2 vo Pripor

For sale by: Никола 06 Dec 22:32 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава куќа со нива од 1500 м2 ,целосна документација ,излегува на главниот пат ,има водовод ,одвод ,струја .Доколку сте заитересирани за инвестиција или купување на целиот простор јавете се на 071 337548 -Никола за подетални информации
Никола
071337548
Leaflet
To the top