Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PLAC PRED PINTIJA ITNO

40 EUR

For sale by: ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА! 20 May 16:42 Delete, Edit or Renew Your Ad
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА!
075223544
Leaflet
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА, НАД ИНДУСТРИСКАТА ЗОНА. ПЛАЦОТ Е СО ПОВРШИНА ОД 2200 М2. МОЖНОСТ ЗА ПРОДАВАЊЕ НА ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ИЛИ ПАРЦИЈАЛНО. ОД МЕСТОТО ИМА УБАВ ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ И Е ОДДАЛЕЧЕНО 6 КМ ОД ЦЕНТАР. ЦЕНАТА КОЈА Е ОБЈАВЕНА Е ПОЧЕТНА СО МОЖНОСТ ЗА ДОГОВОР!
ИТНО СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ПРЕД ПИНТИЈА!
075223544
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information