Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 240m2 vo naselba Przino

200 000 EUR

For sale by: куќа во нас. Пржино 10 Apr 22:48 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Продавам куќа на два спрата со двор во нас. Пржино.
Вкупна површина: 300м2
Куќа: 240м2
Плацот е лоциран во тивкиот дел од населбата, веднаш под падините на Водно.
Истиот е поволен за изградба на објект со висина до 13,5м.
куќа во нас. Пржино
070/262-353
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information